Ogłoszenie

Forum genealogiczne inne niż wszystkie- otwarte na współpracę z każdym.

#1 8, 9, 2010

kasia w.

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 8, 9, 2010
Posty: 1
Punktów :   

Wielka prośba o znalezienie przodków rodziny Jędral

Dobry Wieczór Panu :-).
Mam do Pana ogromną prośbę o odnalezienie przodków mojej rodziny. Zaczęłam tworzyc drzewo genealogiczne i chciałabym je powiększyc o kolejne pokolenia osób już nieżyjących ale mam z tym problem. Zatrzymałam się na pokoleniu dziadków. Otóż rodzice ze strony taty to Stanisław
Jędral i Janina Jędral z d.Woźniak (podobno dziadek pochodził z Warszawy), natomiast rodzice ze strony mamy to Anastazja Marczewska z d. Brodkiewicz i Józef Marczewski (podobno babcia pochodziła z Ukrainy albo Rosji).Czy mógłby Pan pomóc w odnalezieniu korzeni.
Z góry serdecznie dziękuję.
Z poważaniem Katarzyna Wójcik z d.Jędral

Offline

 

#2 8, 9, 2010

 zefir454

Administrator

Call me!
Skąd: Smolno Wielkie, lubuskie
Zarejestrowany: 8, 12, 2007
Posty: 373
Punktów :   
WWW

Re: Wielka prośba o znalezienie przodków rodziny Jędral

Pani Kasiu!
Aby Pani w jakikolwiek sposób pomóc, potrzebuję o wiele więcej informacji, ponad te , które Pani podała. A więc czy zna Pani daty urodzenia, czy tez śmierci Stanisława lub Janiny? To samo dotyczy  Anastazji i Józefa. Muszę wiedzieć z jakich mniej więcej okolic pochodzili i w jakich latach żyli. Te dane muszę mieć bezwzględnie. Nie mogę przecież poszukiwać kogoś na przestrzeni np. 50 lat, bo to bardzo karkołomne zajęcie.
W miarę moich skromnych możliwości (także czasowych) postaram się Pani pomóc, ale proszę o współpracę i o więcej danych. Proszę popytać w rodzinie, może ktoś coś wie więcej od Pani, każda informacja na pewno się przyda.
Pozdrawiam serdecznie i czekam na odpowiedź


Józef- Admin

Offline

 

#3 14, 9, 2010

 zefir454

Administrator

Call me!
Skąd: Smolno Wielkie, lubuskie
Zarejestrowany: 8, 12, 2007
Posty: 373
Punktów :   
WWW

Re: Wielka prośba o znalezienie przodków rodziny Jędral

Na tę chwilę znalazłem taka oto informację:
Franciszek Marczewski ur. 1859 (sygn. akt nr 59) Warszawa-Praga, parafia Matki Boskiej Loretańskiej
Franciszka Paulina Marczewska ur. 1833 (sygn. akt nr 92)- ta sama parafia


Józef- Admin

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Ngermid Oasis Blue House Hotely Itu internet zawoja