Ogłoszenie

Forum genealogiczne inne niż wszystkie- otwarte na współpracę z każdym.

#1 18, 3, 2016

FIDELIS

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 18, 3, 2016
Posty: 1
Punktów :   

Pradziadkowie ze strony Ojca

Poszukuję informacji o Antonim Kópczyńskim, notariuszu (?) w Mariampolu i jego żonie Amelii. Są to moi pradziadkowie ze strony ojca
Anatola, a dziadka Adama Piotra Kópczyńskiego, urodzonego  24 grudnia 1881 roku w Serejach (gub. suwalska).
                                         
                               Romuald Kópczyński

Offline

 

#2 20, 3, 2016

 zefir454

Administrator

Call me!
Skąd: Smolno Wielkie, lubuskie
Zarejestrowany: 8, 12, 2007
Posty: 373
Punktów :   
WWW

Re: Pradziadkowie ze strony Ojca

Panie Romualdzie! Ze względów bezpieczeństwa musiałem usunąć podany przez Pana nr telefonu i adres prywatny. Takie dane ( zwłaszcza adres domowy może Pan podać jedynie w wiadomości prywatnej zainteresowanym osobom. Nie ułatwiajmy zadania spamerom i aplikacjom szpiegującym. Mam nadzieję,, że mogę liczyć na zrozumienie mojej decyzji.
Odnośnie Pańskich poszukiwań- czy sprawdzał Pan metryki na e-paveldas? Jeśli nie, to spróbuję poszukać.
Pozdrawiam


Józef- Admin

Offline

 

#3 20, 3, 2016

 zefir454

Administrator

Call me!
Skąd: Smolno Wielkie, lubuskie
Zarejestrowany: 8, 12, 2007
Posty: 373
Punktów :   
WWW

Re: Pradziadkowie ze strony Ojca

Dopisało Panu częściowe szczęście, bo znalazłem metrykę, ale urodzenia Justyna Mariana Kópczyńskiego. Okazało się, że Justyn  Kópczyński urodził się 8 grudnia 1881 roku o godzinie 10-tej wieczorem jako syn Antoniego Kópczyńskiego lat 42, notariusza z Serejów i Klementyny z domu Jeśman lat 25.
Czy osoba Justyna jest Panu znana? Niestety, pod datą 24 grudnia nie znalazłem nikogo z Kópczyńskich, może więc chodziło o Justyna? Proszę o potwierdzenie.
Poniżej ta metryka.

http://images78.fotosik.pl/438/85fa598493046b3fmed.jpg


Józef- Admin

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
http://medinvent-project.eu worldhotels Komornik Szczecin pokoje w ciechocinku